Kariéra

TECHNIK PRO INSTALACE INTERNETOVÝCH PŘÍPOJEK

Koho hledáme :

Technicky zručného kolegu nebo kolegyni, kteří nechtějí sedět jen v kanceláři, ale pracují rádi přímo v terénu a rádi komunikují s lidmi.

Náplň práce

 instalace internetových přípojek WIFI a LAN u klientů společnosti

 komunikace se zákazníky

 plánování datových rozvodů a jejich realizace

 administrativní práce (zaznamenávání informací v interním systému, smlouvy, dodací listy)

 komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme

 základní znalost bezdrátových sítí v pásmech 5 a 2.4 GHz a LAN

 znalost práce s počítačem

 manuální zručnost a fyzická zdatnost

 schopnost práce ve výškách

 řidičský průkaz skupiny B

 dobré komunikační schopnosti

 spolehlivost a flexibilita

Co nabízíme

 zajímavé finanční ohodnocení (35.000 – 50.000 Kč měsíčně)

 oblast práce Teplice a okolí

 flexibilní pracovní dobu

 rozvoj dovedností v oblasti telekomunikací a služeb

 skvělý pracovní tým

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail info@speednet.cz nebo volejte 417 564 536.