Po – Pá 8:00 – 16:30
777 043 960, 774 743 730

Hotline: 774 422 579 - pouze SMS
Potřebujete
poradit?
Nechte nám tu své číslo,
zavoláme vám zpět

Akce rodinná vstupenka

Představujeme vám exkluzivní akci! Získejte RODINNOU VSTUPENKU do Zábavního parku Oskarův svět. Chceme vás odměnit za vaši důvěru v naše služby a proto prvních 20 zákazníků v červenci, kteří s námi uzavřou smlouvu na připojení k internetu, obdrží od našeho technika při aktivaci internetu tuto skvělou rodinnou vstupenku v hodnotě 600,-Kč jako dárek

Představte si nezapomenutelný zážitek v Zábavním parku Oskarův svět, kde celá vaše rodina může prozkoumávat a užívat si atrakce, zábavu a nekonečné dobrodružství. Uzavřete objednávku na připojení k internetu a pokud budete mezi prvními 20 klienty dostanete možnost strávit nezapomenutelný den s vašimi blízkými.

Pospěšte si! Tato nabídka platí pouze pro prvních 20 objednávek v červnu. Aktivujte internet s námi a získejte tuhle báječnou rodinnou vstupenku. Nechte nás vás potěšit a přinést do vašeho života nejen spolehlivé připojení k internetu, ale také nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu.

Vydejte se na dobrodružnou cestu do Zábavního parku Oskarův svět sevstupenkou od nás a vytvořte si vzpomínky, které budou trvat navždy.