Po – Pá 8:00 – 16:30
777 043 960, 774 743 730

Hotline: 774 422 579 - pouze SMS
Potřebujete
poradit?
Nechte nám tu své číslo,
zavoláme vám zpět

Popis dotačního programu

Dotačního projekt „Vysokorychlostní internet pro společnost Speednet, s.r.o.“
NIO 22 oblasti Litvínov – Most – Teplice
Projekt podporovaný EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU
registrační číslo CZ.01.4.03/0.0/0.0/17_094/0018732

Cílem projektu je rozšířit pokrytí vysokorychlostním internetem na tzv. bílých adresních místech a tím umožnit přenos velkého množství dat na místa, na které to dosud nebylo možné.

Předpokládané termíny projektu Souhlas s umístěním optické přípojky


AKTUÁLNÍ NÁVRH VELKOOBCHODNÍ NABÍDKY KE STAŽENÍ

Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali, že naše společnost získala dotaci z fondů EU na výstavbu sítě vysokorychlostního internetu v lokalitách:

Kučlín, Liběšice, Chouč, Sezemice, Velvěty, Kozlíky, Lbín, Nové Úpořiny, Úpořiny, Bystřany - Na Lišce, Teplice - Na Haldách, Teplice - Nemocnice, Anger, Mukov, Červený Újezd, Měrunice, Řisuty, Dřevce, Skalice, Staré, Leská, Šepetely, Dřemčice, Blešno, Solany, Děčany, Lukohořany, Semeč, Hnojnice, Žichov, Chrámce, Jablonec, Kozly, Sinutec, Mnichovský Týnec, Dobrčice, Skršín, Volevčice, Polerady, Lišnice, Nemilkov, Koporeč, Moravěves

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie prostřednictvím programu „Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“ - Vysokorychlostní internet – Výzva II“. Poskytovatelem dotace je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Díky spolufinancování z prostředků Evropské Unie jsme schopni vybudovat přípojku datového optického kabelu až do Vašeho domu zcela ZDARMA!

Představení projektu

Jedná se o zcela jedinečný projekt, který podporuje přivedení vysokorychlostního internetu do domácností v obcích a vesnicích, kde v současnosti není možnost připojení přes optický kabel a kde by bylo vybudování tohoto typu sítě bez finanční podpory velmi obtížné.

Samotné realizaci (výstavbě sítě) předchází celá řada přípravných, administrativních a projekčních prací. Poté nás čeká rozsáhlá a časově náročná výstavba více než 150 km kabelových tras. Lhůta pro poskytnutí dotace je časově omezená, a proto uvítáme Vaši součinnost a podporu. Předpokládané termíny projektu najdete pod tímto odkazem.

Co získáte a kdy dojde ke zprovoznění?

Optická datová přípojka do domu Vám umožní se připojit k síti vysokorychlostního internetu o rychlosti 100 až 1000 Mbit. Přípojku optického kabelu lze též využít k digitálnímu sledování TELEVIZE v HD rozlišení a to včetně všech možností, které jsou při těchto typech služeb nabízeny v závislosti na nabídkách jednotlivých poskytovatelů.

Předpoklad výstavby této sítě je v období let 2022 – 2023. Zavedení služeb proběhne v roce 2023.

Máte zájem o zavedení přípojky? Jak postupovat?

V každé lokalitě působí jeden z našich zástupců, kteří zjišťují zájem o zavedení optické přípojky. Pokud se Vám nedaří s našimi zástupci spojit, postačí, když nám na email vyjadreni@speednet.cz zašlete vyplněný a podepsaný souhlas, který najdete pod tímto odkazem. Souhlas lze poslat též poštou na adresu:

Benešovská 432/3, 405 02 Děčín 2

Vše ostatní zajistíme my. Nemusíte mít obavy, v dostatečném předstihu před zahájením prací Vás navštívíme a domluvíme si konkrétní způsob vedení trasy domovní přípojky i termín realizace prací.

Těšíme se na spolupráci!

Váš tým SpeedNET