Po – Pá 8:00 – 16:30
777 043 960, 774 743 730

Hotline: 774 422 579 - pouze SMS
Potřebujete
poradit?
Nechte nám tu své číslo,
zavoláme vám zpět

Nadstandardní technická podpora

Nadstandardní technická podpora

Standardně se servisní zásah provádí, v závislosti na pracovním vytížení techniků, v rozmezí 48 hodin. Je ale možné si objednat přednostní servisní zásah. Nadstandardní servisní služby jsou zpoplatněny měsíčním poplatkem:

SlužbaMěsíční cena
Servisní zásah do 24 hodin od nahlášení poruchy v pracovních dnech       363,- Kč
Servisní zásah do 48 hodin od nahlášení poruchy v pracovních dnech       242,- Kč
Servisní zásah do 24 hodin od nahlášení poruchy mimo pracovní dny       847,- Kč
Servisní zásah do 48 hodin od nahlášení poruchy mimo pracovní dny       605,- 

Všechny uvedené ceny jsou s 21% DPH.


Jak postupovat při nefunkčnosti služby

Vytáhněte napájecí zdroj zařízení z el. zásuvky a ponechte 10 sekund vytažený, potom ho zapojte zpět, vyčkejte cca 2 minuty než zařízení opět naběhne a potom zkuste internet znovu

Pokud služba i nadále nefunguje sečkejte cca 1-2 hodiny před nahlášením poruchy (je možné, že technici již právě odstraňují poruchu).

Kontaktujte nás telefonicky v pracovní době a to od PO-PÁ od 8:00 - 16:30 na telefonních číslech zákaznické linky 777 043 960, 774 743 730

Pro nahlášení poruchy mimo pracovní den je nutné si objednat službu "Servisní zásah mimo pracovní dny."

Mějte připravené číslo smlouvy pro rychlé vyhledání v naší databázi, náš operátor si od Vás poznamená servisní případ a zadá jej našim technikům k vyřešení (servisní zásah se provádí v rozmezí 48 hodin.

Pro rychlé odstranění poruchy je možné si objednat službu "Servisní zásah do XY hodin"

V případě, že si zákazník platí službu "Servisní zásah do XY hodin", tak pro něho platí jiné podmínky, které dostal ke smlouvě na službu.


Poznámky a ostatní skutečnosti

Pokud budete volat technikovi na mobilní telefon, že Vám nejde naše služba, tak je možné, že právě daný technik již pracuje na odstranění problému, a proto v zájmu rychlého odstranění závady nebere telefony. Pro informaci si vždy volejte na pevnou linku viz postup výše.

V případě že naše firma nebude schopna včas odstranit závadu u zákazníka i přesto, že si platí službu "Servisní zásah do XY hodin", tak zákazník nebude muset za uvedenou službu "Servisní zásah do XY hodin" v následujících 3 měsících nic zaplatit.

V případě postižení naší sítě živelnou pohromou (vichřice, povodně, oheň, aj.), jsou všechny "Servisní zásahy" odbavovány na základě větší priority, kterou určí vedení společnosti. Služby "Servisní zásah do XY hodin" v dané době jsou nenárokovatelné a finančně nekompenzovatelné.

V případném výjezdu našeho technika k zákazníkovi kde se zjistí, že chyba není na naší straně, ale je zapříčiněna chybou zákazníka nebo třetí osoby, je výjezd vždy hrazen ze strany zákazníka a to v hodinové sazbě 600 Kč bez DPH/hod, kdy minimální částka činí 800 Kč bez DPH + případné nakoupení náhradních dílů.

Individuální rychlé servisní zásahy smí povolit pouze vedení společnosti za předpokladu, že se obě strany domluví na ceně za nadstandardní služby.

Zpět