Po – Pá 8:00 – 16:30
777 043 960, 774 743 730

Hotline: 774 422 579 - pouze SMS
Potřebujete
poradit?
Nechte nám tu své číslo,
zavoláme vám zpět

Zabezpečení počítače proti virům

ESET Smart Security

Zabezpečení vašich počítačů před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam v jediném produktu. Technologie ThreatSense® odhalí i neznámé hrozby. Produkty konkurenčních dodavatelů nemusí ve stejné době útok rozeznat.

ESET Smart Security nalezne a likviduje známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, rootkity a další bezpečnostní rizika. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se nedostanou do rukou počítačových zločinců.

ESET NOD32 Antivirus

Ochrana proti virům a škodlivým programům, které odesílají důvěrné údaje a narušují vaše soukromí. Aktivní obrana neomezuje výkon vašeho počítače. Technologie ThreatSense® dokáže předcházet i neznámým rizikům v době, kdy konkurenční produkty nemusí zaznamenat, že došlo k útoku.

ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware, rootkity a další typy hrozeb. Nová verze kontroluje také šifrovanou komunikaci počítačů, podporuje čtyři oblíbené poštovní programy a nabízí lepší možnosti léčení napadených počítačů.

Proč ESET?

Práce s vaším domácím počítačem by měla být produktivní a zábavná, proto je důležité, aby vaše bezpečnost nebyla na úkor výkonu vašeho počítače. Antivirový systém společnosti ESET pracuje potichu v pozadí, a jeho přítomnost zaregistrujete až v momentě, kdy výstražné okno zablokuje přístup k infikovanému souboru.

Elektronické obchody, Internet banking a nové sociální sítě umožňují nárůst počtu hrozeb jako keyloggery, phishing či spyware. ESET Smart Security je unikátní systém ochrany, který vám poskytne možnost jejich detekce a zneškodnění.

Servery elektronické pošty sítě Speednet.cz používají ochranu ESET, tím jsou naše zákazníci lépe chráněni před viry a jinými škodlivými programy, které se šíří přes internet a email.

Ocenění a certifikáty

Schopnosti detekce, výkon a nízké nároky na systémové zdroje přinesly produktům ESET mnoho mezinárodních i domácích ocenění.

Zpět